• 03 56 33 202
 • os-ic.trbovlje@guest.arnes.si
 • Trg Franca Fakina 8, Trbovlje
 • ČEBELARJI

  Pa ga imamo! Svež, domač in zdrav! Šolski med. Pridni učenci naše šole lepo skrbijo za pridne čebelice, ki nato pridelajo okusen med. Letos ga je bilo sedem litrov in ponosen mentor mladih šolskih čebelarjev ga je natočil v lične kozarce in prinesel v šolo. Shranili ga bomo in postregli vsem na naši šoli ob dnevu slovenske hrane.

  Mentor čebelarskega krožka se že pripravlja na nove podvige v naslednjem šolskem letu: rad bi prijavil učenke na tekmovanje mladih čebelarjev, saj je navdušen nad njihovim poznavanjem življenja in dela čebel.

  In še obvestilo za nepridiprave: čeprav ste nam ukradli čebele (le kdo to stori na šolskem vrtu???), nas ni zapustilo navdušenje za delo z mladimi čebelarji! Na vrtu, v panju so nove čebele, ki bodo poskrbele za opraševanje cvetov in za veselo brenčanje okrog glav naših nadobudnih in zagnanih čebelarjev.

  Pa lep pozdrav iz počitniško prazne šole!                                           Mojca Lazar Doberlet, ravnateljica