• 03 56 33 202
 • os-ic.trbovlje@guest.arnes.si
 • Trg Franca Fakina 8, Trbovlje
 • Simbioza

  MIška? Facebook? PC? Excell? Česa še ne veste? Kaj želite usvojiti ob pomoči naših učencev?
  VABLJENI na tečaj računalništva, na enostavno in začetno računalniško opismenjevanje, kot simbioza med mladimi in malo manj mladimi.
  Vljudbo vabljeni na dneve Simbioze – na dneve sodelovalnega učenja. Se dobimo v računalniški učinici naše šole, in sicer 20., 21. in 22. februarja 2017, v popoldanskem času.
  Zaradi predvidenega različnega predznanja dobrodošlih udeležencev, bo snov razdeljena na 10 modulov različnih težavnostnih stopenj. Tako se bomo lažje prilagodili predznanju skupine in utrjevali tisto snov, ki bo potrebovala nekaj utrjevanja, oziroma za katero bo največ zanimanja. Moduli zajemajo naslednjo snov: Računalnik, moj prijatelj,  Word 2013, Zapisuj in oblikuj,  Brez elektronske pošte ne gre (Outlook), Klik v svet,  Svet mobilne telefonije, Prijatelji na spletu (Facebook).
  Pokličlite v tajništvo šole (03 56 33 202) in se prijavite. Pohitite! Čaka vas dobra družba, prijetno okolje in zeliščni čaj.
  Se veselimo srečanja z vami.