• 03 56 33 202
 • os-ic.trbovlje@guest.arnes.si
 • Trg Franca Fakina 8, Trbovlje
 • Prešerno

  Ponedeljek, 7. februar 2022, je, v skladu s šolskim koledarjem, pouka prost dan.  

  8. februar je slovenski državni praznik. Dela (pouka) prost dan, ki ga namenimo za nekaj lepega, prijaznega, kulturnega.

  Pred državnim praznikom bodo učenci naše šole skupaj z dijaki Gimnazije in ekonomske srednje šole Trbovlje pripravili proslavo z zanimivim kulturnim programom. Proslava bo zaradi epidemičnih razmer tudi letos potekala na daljavo. Povezavo do proslave boste prejeli v Teamsih. Koordinatorici dogodka sta Alenka Ramšak in Aleksandra Jurman.  Vljudno vabljeni k ogledu!

  V marcu 2022 bodo izdelki učencev naše šole krasili izložbeno okno Knjižnice Toneta Seliškarja Trbovlje.  Razstava bo naš prispevek k obeleženju 70-letnice mesta Trbovlje in 120-letnici šole.

  foto: arhiv šole

  Accessibility