• 03 56 33 202
 • os-ic.trbovlje@guest.arnes.si
 • Trg Franca Fakina 8, Trbovlje
 • Angleški počitniški tabor na naši šoli – PRIJAVNICA

  V predzadnjem tednu avgusta vabimo vse zainteresirane zasavske otroke (ne le učence naše šole) od 3. do 9. razreda na angleški tabor, ki bo potekal  v prostorih OŠ Ivana Cankarja Trbovlje, in sicer na igriv način in v celoti v angleškem jeziku.

  V skladu z dogovorom na informativnem sestanku prilagamo PRIJAVNICO, ki jo izpolnite starši  oz. skrbniki  zainteresiranih otrok in pošljete  (e-naslov: mojca.lazar-doberlet@guest.arnes.si) ali prinesete v našo šolo DO 10. MAJA 2019.

  Ko bodo zbrane vse prijave (mora biti vsaj 25 otrok, da se bo tabor izvajal), pa bomo starše oz. skrbnike vseh prijavljenih otrok pozvali k plačilu.

  Omogočite otrokom to enkratno izkušnjo!

  PRIJAVNICA: Prijavnica za udeležbo

  Accessibility